Ceger veliki MIŠ SIVI

Moja Malena
RSD 800.00
Troškovi isporuke nisu uključeni.
Moja Malena
Product code - SKU 8107
In stock

Description

MIŠ SIVA boja je urbana i moderna. Pruža jedinstvenu notu, čineći je svestranim dodatkom za svakodnevnu upotrebu.

100% pamučna keper tkanina MIŠ SIVE BOJE od koje je izrađen Moja Malena veliki ceger je mekana na dodir, izuzetno izdržljiva i čvrsta. Sa dimenzijama od 42cm visine i 41cm širine uz 3D dno, ova torba je praktična i pruža dovoljno prostora za svakodnevne aktivnosti. Drške od sivih pamučnih gurtni omogućavaju udobno nošenje na ramenu.


Moja Malena veliki ceger se može brendirati ili personalizovati digitalnim vezom u maksimalnim dimenzijama 26cm x 21cm ili
prečnika 26cm. Dodajte svoj pečat sa logotipom, porukom ili čak omiljenim crtanim likom, stvarajući jedinstveni poklon ili promotivni materijal.


Napomena: Zavisno od uređaja na kome se gleda, prikazane boje proizvoda se mogu razlikovati.

Dezen je u stalnoj ponudi, ali je za poručivanje većeg broja komada potrebna dodatna autorizacija sa naše strane o čemu ćete biti obavešteni u potvrdi rezervacije.

Details

SKU
8107
Categories
Brand